REPERTUAR:

18 września /wtorek/

19 września /środa/

20 września /czwartek/

  • na czarno seanse w KICE
  • na zielono seanse w SOFIE
  • na czerwono seanse w PUFIE
  • Miejsca w sali PUFA są nienumerowane, a układ sali w sprzedaży internetowej nie odzwierciedla rzeczywistego rozkładu miejsc w związku z faktem, iż w PUFIE znjaduje się 12 nie przymocowanych do podłoża puf.
    Zakup biletu on-line gwarantuje miejsce w tej sali, nie gwarantuje jednak miejsca wybranego na planszy.

Cennik:

poniedziałek, środa, czwartek

16 zł /normalne/

13 zł /ulgowe/

12 zł /seniorzy/

wtorek - święto dobrego kina

12 zł /każdy bilet/

piątek - niedziela i święta

18 zł /normalne/

14 zł /ulgowe/

12 zł /seniorzy/

W INTERNECIE TANIEJ
kup bilet przez internet a otrzymasz rabat 1zł
od ceny biletu w kasie

Promocja nie dotyczy wydarzeń specjalnych!

Akceptujemy:

Godziny otwarcia:

10:00 - 22:00

Rezerwacja biletów:

tel: 12 2964152
e-mail: kasa@kinokika.pl

Newsletter

wejdź do strefy ludzi dobrze poinformowanych,
droga wiedzie... TĘDY

Zwiastuny

Jak nas znaleźć:

ul.Ignacego Krasickiego 18
30-503 Kraków


Pokaz KIKA na wiekszej mapie

Polecamy:

KINO AGRAFKA
Najlepsze kino w Polsce - nagroda PISF

JESTEM MORDERCĄ

tytuł oryginalny: I'am a killer

reżyseria: Maciej Pieprzyca

kraj i rok produkcji: Polska 2016

czas trwania: 117'

data premiery: 0000-00-00

original language: Polish with English subtitles


Śląsk, początek lat 70. Regionem wstrząsa seria brutalnych morderstw na kobietach popełnianych zawsze według tego samego schematu. O sprawie nie mówi się w mediach przepełnionych głównie peerelowską propagandą sukcesu. Do czasu gdy kolejną ofiarą zabójcy pada siostrzenica pierwszego sekretarza partii. Wtedy komendant wojewódzki postanawia powołać specjalną grupę do złapania "Wampira".

Jej szefem zostaje Janusz Jasiński - młody (33 lata), ale nadzwyczaj skuteczny porucznik, przykładny mąż i ojciec. Janusz, mimo że pozornie nie jest typem twardziela, wzbudza podziw swoich współpracowników i jest powszechnie lubiany. Grupa "Zofia" (od imienia pierwszej ofiary "Wampira") zaczyna prężnie działać, wykorzystując wszelkie dostępne ówcześnie metody. Janusz specjalnie na potrzeby powierzonego mu śledztwa zgłębia osiągnięcia zachodniej kryminalistyki. Wprowadza do prac zespołu najnowocześniejsze, znane niewielu technologie. Korzysta z jednego z pierwszych w Polsce komputerów. Zwraca się o pomoc do znanego angielskiego kryminologa. To wszystko budzi początkowo nieufność przełożonych i drwiny podwładnych. Jednak dzięki pomysłom Janusza udaje się znacznie zawęzić krąg podejrzanych. Niestety, to nie wystarcza - wyścig z czasem trwa, "Wampir" ciągle zabija. Niewiele daje też wyznaczenie przez władze nagrody za wskazanie mordercy. Mimo to pojawia się pewien trop..."Jestem mordercą" ("I'm a killer"), a great prizewinner of 41. Gdynia Film Festival (The Silver Lions, Best Screenplay, Arthouse Cinemas Network Award), is shown on our screen with English subtitles. The film by Maciej Pieprzyca is inspired by true events that took place in Poland in 70s.

In Silesia, there is a series of brutal murders of women. The murderer, called Vampire, is hard to catch. Janusz Jasiński, a young militia officer, is nominated a new chief of the investigation group and will do anything to bring the murderer to the gallows. But can he be sure that the right person is arrested?