REPERTUAR:

18 maja 2019 /sobota/

19 maja 2019 /niedziela/

20 maja 2019 /poniedziałek/

21 maja 2019 /wtorek/

  • na czarno seanse w KICE
  • na zielono seanse w SOFIE
  • na niebiesko seanse w BIBIE
  • na czerwono seanse w PUFIE
  • Miejsca w sali PUFA są nienumerowane, a układ sali w sprzedaży internetowej nie odzwierciedla rzeczywistego rozkładu miejsc w związku z faktem, iż w PUFIE znjaduje się 12 nie przymocowanych do podłoża puf.
    Zakup biletu on-line gwarantuje miejsce w tej sali, nie gwarantuje jednak miejsca wybranego na planszy.

Cennik:

poniedziałek, środa, czwartek

18 zł /normalne/

14 zł /ulgowe/

13 zł /seniorzy/

wtorek - święto dobrego kina

13 zł /każdy bilet/

piątek - niedziela i święta

20 zł /normalne/

14 zł /ulgowe/

13 zł /seniorzy/

W INTERNECIE TANIEJ
kup bilet przez internet a otrzymasz rabat 1zł
od ceny biletu w kasie

Promocja nie dotyczy wydarzeń specjalnych!

Akceptujemy:

Godziny otwarcia:

10:00 - 22:00

Rezerwacja biletów:

tel: 12 2964152
e-mail: kasa@kinokika.pl

Newsletter

wejdź do strefy ludzi dobrze poinformowanych,
droga wiedzie... TĘDY

Zwiastuny

Jak nas znaleźć:

ul.Ignacego Krasickiego 18
30-503 Kraków


Pokaz KIKA na wiekszej mapie

Polecamy:

KINO AGRAFKA
Najlepsze kino w Polsce - nagroda PISF

CZARNE BRACTWO. BLACKkKLANSMAN

tytuł oryginalny: BlacKkKlansman

reżyseria: Spike Lee

kraj i rok produkcji: USA

czas trwania: 128'

data premiery: 2018-09-14

original language: English


Spike Lee jak nikt, potrafi uderzyć w samo sedno społecznych problemów, jak nikt, bywa też bezlitosny dla społeczeństwa i swoich bohaterów oraz... przewrotnie zabawny.

"Czarne bractwo. BlacKkKlansman" to film w jego dorobku wyjątkowy. Wyjątkowy poprzez niezwykłą aktualność, mimo że Lee zabiera nas wprost do Ameryki lat siedemdziesiątych, w sam środek konfliktu rasowego i podnoszącego łeb Ku Klux Klanu. "Czarne bractwo. BlacKkKlansman" ma za sobą już amerykański debiut (jeden z najlepiej zarabiających filmów niezależnych w historii!). Film otrzymał znakomite recenzje na całym świecie, został wyróżniony Grand Prix podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes i wiele wskazuje, że będzie czarnym koniem Oscarowego wyścigu.

Jaki jest ten film? Przede wszystkim przewrotny i wciągający. Widzowie będą przecierać oczy ze zdziwienia, szpecąc "kogoś tu poniosła wyobraźnia", "chyba jednak trochę przegięli". Tyle że historia opowiedziana w "Czarnym bractwie. BlacKkKlansman" jest prawdziwa.

Ron Stallworth (John David Washington, syn Denzela) to pierwszy czarnoskóry detektyw zatrudniony w departamencie policji Colorado Springs. Wspólnie z kolegą z pracy - Flipem Zimmermanem (Adam Driver) - podejmują ryzykowną akcję. Chcą przedostać się do struktur planującego zamach Ku Klux Klanu. Czarnoskóry Stallworth kontaktuje się z władzami KKK telefonicznie. W roli białego rasisty jest obrazoburczy, nieustępliwy i nienawidzi "czarnuchów", jak ich nazywa; marzy mu się "biała Ameryka". Na spotkaniach z członkami KKK zastępuje go Zimmerman. Choć trudno w to uwierzyć, film Spike'a Lee to historia, która wydarzyła się naprawdę. Lee prowadzi ją wartko, nie szczędząc widzom humoru i dobrej akcji. "Czarne bractwo. BlacKkKlansman" to także film bardzo aktualny, odnoszący się do dzisiejszej sytuacji w USA.